E-booki i konsultacje

E-book "Jak wydać książkę i nie zwariować"

Ten e-book to 95 stron konkretnych informacji dotyczących publikacji książki w wydawnictwie:

  • przygotowanie propozycji wydawniczej,
  • omówienie warunków umowy,
  • prowadzenie negocjacji z wydawcą,
  • promocja autorska,
  • wskazówki, co zrobić, jeśli nie możemy znaleźć wydawcy.

Ponadto znajdziesz w nim odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania, m.in. czy na pisaniu można zarobić, czy potrzebujesz redakcji przed wysłaniem tekstu do wydawców, czy musisz mieć zbudowaną grupę fanów przed wydaniem książki, jak autor rozlicza się z podatku i wiele innych.

Recenzja przed wydaniem – książki dla dzieci

Recenzja książki przed publikacją, to pisemna opinia  przekazana autorowi, która wskazuje mocne i słabe strony tekstu i jego potencjał wydawniczy. W recenzji wskazuję co i w jaki sposób można udoskonalić, aby tekst był bardziej spójny, atrakcyjny i zyskał większe szanse na publikację.

Jeśli nie jesteś pewna, czy Twoja książka ma potencjał sprzedaży i czy piszesz już na odpowiednim poziomie albo po prostu chcesz zasięgnąć opinii kogoś, kto zna rynek, to recenzja będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Oferta jest skierowana tylko do autorów książek dla dzieci.

Konsultacje wydawnicze dla autorów

Wydanie książki bywa trudne, ale nie jest niemożliwe. Udało mi się to kilkanaście razy. Debiutowałam nie mając żadnego doświadczenia, grupy czytelników, wygranych konkursów – niczego. Poza tekstem i propozycją wydawniczą.

Wydałam też dwie książki w ramach selfpublishingu (książkę dla dzieci i poradnik) przeszłam też więc tę pełniejszą drogę, gdzie wszystko musiałam zrobić sama.

Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i odpowiem na Twoje pytania.